UAB "GRIUBNER"
8 37 33 25 30, +37068617939
info@griubner.lt

Nors dušo kabinomis nukrautos kiekvienos parduotuvės lentynos, tačiau ne visiems tinka standartiniai variantai. Ką daryti, jei būtent taip atsitiko Jums? O galbūt radote patinkančią prekę, tačiau žinote, kad ji neatitinka Jūsų vonios kambario specifikos? Manote, kad paieškas teks pradėti iš naujo? Tikrai klystate. Viskas, ką Jums reikia padaryti – peržiūrėti įmonės „Griubner” teikiamus pasiūlymus ir išsirinkti patinkantį gaminį. Net jei Jums reikalinga nestandartinio dydžio dušo kabina, tai tikrai nėra problema. Visi mūsų siūlomi gaminiai gali būti pagaminti pagal individualius matmenis. Taigi, Jūsų pasirinkimo laisvės visiškai niekas nevaržo. Kad ir kur Jums reikėtų montuoti dušo kabiną (nišoje, riboto aukščio patalpoje ar kur kitur) užtikriname, kad visada rasime geriausią sprendimą.

Įvairios dušo kabinos

Dušo kabinų įvairovė tiesiog atima žadą. Be patikimo partnerio sunku išsirinkti kokybišką gaminį, todėl visada siūlome bendradarbiauti su mumis – įmone „Griubner”. Puikiai savo darbą išmanančių, kvalifikuotų specialistų komanda dirba tam, kad Jūsų namus pasiektų patikimi ir tvirti gaminiai. Visada esame pasiruošę patarti ir kartu rasti geriausią sprendimą. Pasiklysti pasiūlymų džiunglėse labai paprasta, todėl konsultuotis visada verta. Juk nutinka taip, kad patraukliai atrodantis gaminys gali visiškai netikti Jūsų vonios kambaryje. Tad, kad apsisaugotumėte nuo papildomų išlaidų ir energijos švaistymo – geriausiai iškart kreiptis į profesionalus. Per daugelį darbo metų nenuvylėme nė vieno kliento, nes puikiai gebame išklausyti jų norus ir įvertinti situaciją. Deja, bet universalių, visiems tinkančių sprendimų, kad ir kokie įvairūs jie būtų, nėra, todėl suklysti – labai paprasta. Pasitikėkite mūsų profesionalumu ir pažadame, mūsų gaminių kokybė Jūsų nenuvils.

Berėmės dušo kabinos

Nors dušų kabinos ir taip yra gana modernus ir šiuolaikiškas sprendimas, tačiau ir čia nestinga inovatyvių idėjų. Viena iš jų, šiuo metu populiarumu mažai kam nusileidžianti ypatybė – berėmė dušo kabinos konstrukcija. Iš kitų gaminių pastaroji išsiskiria tuo, kad ypač gerai atrodo ir mažesniuose vonios kambariuose. Paprastai baiminamasi, kad dušo kabina sumažins jų plotą, nes masyvūs rėmai vizualiai užima daug vietos. Taigi, šis variantas padės to išvengti. Ir tai ne vienintelis berėmių dušo kabinų privalumas. Ne mažiau svarbu ir nepriekaištinga jų išvaizda. Dailios linijos ir taisyklingos formos stiklai, kurių neužgožia rėmai, atrodo labai estetiškai ir elegantiškai. Taip pat tai gana universalus sprendimas dar ir dėl to, kad berėmės dušo kabinos konstrukcijos gali būti montuojamos ir ant vonios kambario grindų, ir ant specialaus dušo padėklo. Be to, šis variantas gali padėti išspręsti problemą, ką geriau montuoti vonios kambaryje – dušo kabiną ar pačią vonią.

Dušo kabina ir vonia

Renovuojant ar įrenginėjant naują būstą, dažnai kyla nesutarimų ar net konfliktų, kuris variantas racionalesnis – vonia ar dušo kabina? Tai, ką siūlome mes, padės Jums rasti kompromisą. Kaip? Viskas labai paprasta. Įmonė „Griubner” rūpinasi savo klientų patogumu, todėl radome puikią išeitį, kuri suteiks Jums galimybę mėgautis tiek dušo kabina, tiek maudynėmis vonioje. Modernios dušo sienelės, kuriomis mes taip pat prekiaujame, gali būti montuojamos vonioje, taigi, patogiai galėsite išsimaudyti po dušu. Tačiau ir nekils jokių nepatogumų, jei nuspręsite prisileisti karštą vonią ir atsipalaiduoti joje. Tad neteks svarstyti ir atsisakyti vieno iš šių dviejų malonumų, nuo šiol galite mėgautis abiem.

Produktų katalogas

Mūsų partneriai