Rekomendacijos

Rekomendacijos dušo kabinos vietos paruošimui

Vandens izoliacija ir patogus naudojimas - svarbiausi gero gaminio bruožai. Tačiau reikia nepamiršti, jog eksploatacija bus kokybiška tik tuomet, jei dušo kabina tvarkingai įrengta. Net ir brangiausias produktas nefunkcionuos efektyviai, jeigu vonios kambario plytelės bus išklijuotos nelygiai arba prie dušo sienelės bus įdubimų ir iškilimų. Todėl ne mažai dėmesio reikėtų skirti ir dušo kabinos vietą paruošti.

Pagrindinė jūsų būsimos dušo kabinos/sienelės funkcija – apsauga nuo vandens. Taigi, norint pasiekti maksmaliai gerą rezultatą, reikėtų gerai paruošti dušo kabinos/sienelės montavimo vietą. Informacija ypač aktuali renkantis berėmes dušo kabinas bei sieneles

Patarimai

Sienos bei grindys/padėklas tarpusavyje turėtų turėti 90 kampą.
Jei būsima kabina bus be bortelio, formuojamas nuolydis turi būti ne mažesnis nei 1cm/m
Jei kabina montuojama ant grindų, kabina/sienelė turėtų būti montuojama toje vietoje, kurioje prasideda nuolydis, o dar geriau montuoti 1-2cm iki nuolydžio pabaigos, tam , kad vanduo, bėgdamas nuo kabinos sienelių, pasiekęs grindis, bėgtų ne kur kitur, o link nubėgimo latako.
Jei klijuojamos plytelės, jos turi būti išklijuotos lygiai, kad stiklai kuo geriau priglustu.
Jei ant grindų formuojamas bortelis, jo paviršius turi turėti nuolydi į vidinę kabinos pusę. Reikia įvertinti ar nėra šalia dušo kabinos ar sienelės ant grindų įdubimų ar pakilimų. Vienu atveju gali kauptis vandnes bala, kitu atveju stiklinės durelės atsidarydamos gali kliūti į grindis.
Laikantis visų šių patarimų tinkamai sumontuota dušo kabina/sienelė niekada nepraleis vandens, atrodys gražiai, visi jos stiklo dalių kontūrai idealiai sutaps.
Klausti vadybininko