Mūsų įmonė jau daugelį metų užsiima dušo kabinų ir dušo sienelių gamyba bei pardavimu.

Esame patyrę ir patikimi šios srities ekspertai, sutartus darbus visada atliekantys laiku. Be įprasto tipo gaminių yra siūlomos ir grūdinto stiklo dušo kabinos bei sienelės, kurios iš kitų prekių išsiskiria patvarumu ir ypač aukšta kokybe.

Per daugelį metų sukaupėme didelę patirtį lengvo tipo pertvarų gamyboje, pelnėme daugelio Lietuvos statybinių įmonių pasitikėjimą. Esame gerbiami, nes darbus visada atliekame laiku, kokybiškai bei už priimtiną kainą.

Taip pat savo klientams siūlome grūdinto stiklo dušų kabinas bei sieneles. Tai tvirtas, kokybiškas gaminys, gaminamas individualiai kiekvienam klientui. Mūsų prekybinį saloną galite rasti Kaune, adresu Erdvilo g. 3.

Siūlome ne tik dušo kabinas. Įmonėje „Griubner” galite įsigyti itin aukštos kokybės tualeto pertvaras ar net specialiosios paskirties pertvaras. Rūpinamės kiekvienu klientu ir išskirtiniais jų pageidavimais, todėl ir siūlomi gaminiai atitinka aukščiausius keliamus reikalavimus.

100%

Kokybė

Naudojamos tik kokybiškos medžiagos

25

Patirtis

Sukaupta ilgametė patirtis (nuo 1992m.)

Greitis

Darbai atliekami visada laiku

Optimalumas

Optimalus kainos ir kokybės sąntykis

Produkciją nesudėtingai galime pritaikyti bet kokiame vonios kambaryje.

Visada išklausome Jūsų norus ir pasiūlome tinkamiausią variantą. Kad gaminiai tarnautų dar ilgiau ir jų priežiūra keltų Jums kuo mažiau rūpesčių, siūlome specialia NANO danga padengtas dušo kabinas ir sieneles. Ši priemonė padės sutaupyti laiko ir energijos, kurią skirtumėte stiklų valymui, nes yra atspari žalingam aplinkos poveikiui, ant jos nesikaupia purvas ir kalkės.

Partneriai

Hydro Stiklita Top spynos Jakuta

Klausti vadybininko