UAB "GRIUBNER"
8 37 33 25 30, +37068617939
info@griubner.lt

Dušo kabinos

Iš didžiulio dušo kabinų ir durų asortimento Jūs tikrai ką nors išsirinksite. Prie kiekvieno gaminio rasite realiai atliktu darbu GALERIJA.

Šiuo metu galime pasiulyti 5 dušo kabinų serijas.

  • Aluminium – dalinai berėmė serija su aliuminio profilių konstrukcijos lankstais bei laikikliais;
  • Frameless – berėmė serija su apvalinto dizaino blizgiais lankstais ir laikikliais;
  • Self lift – berėmė serija su kubistinio dizaino blizgiais lankstais ir laikikliais;
  • Slide – stumdomu durų serija, su aliuminio profilių rėmeliais;
  • Frameless slide – berėmių stumdomų durų serija su blizgiais ratukais ir laikikliais.

 

Dušo kabinos privalumai

Neretai vis dar renkamasi iš dviejų alternatyvų: dušo kabina ar vonia. Dušo kabina dažniausiai pasirenkama, siekiant taupyti vonios kambario erdvę, kadangi dušo kabina užima ženkliai mažiau vietos nei reikėtų voniai pastatyti. Šiuolaikinės lietuviškos dušo kabinos atrodo labai estetiškai, jų dizaino sprendimai sudaro puikias galimybes išlaikyti vientisą interjero stilių.

Kriterijai, renkantis dušo kabinas

Kriterijai, kuriais vadovaudamiesi renkatės dušo kabiną, priklauso nuo Jūsų galimybių, gyvenimo būdo bei poreikių. Vienas dažniausių kriterijų – kaina. Šiandieninėje rinkoje galima rasti itin pigių dušo kabinų, tačiau verta nepamiršti, kad įsigiję pigų daiktą, tikėtina, turėsite prastesnę kokybę. Antras kriterijus – dizainas. Šiuo atveju rinkoje Jums suteikiamos itin plačios galimybės patenkinti visus savo poreikius.

Kaip išsirinkti geras dušo kabinas?

Jei dušo kabiną jau turėjote, tikriausiai žinote, į ką atkreipti dėmesį ją renkantis. Tačiau kuo vadovautis, jei dušo kabiną renkatės pirmą kartą? Pirmiausia nuspręskite, ar dušo kabiną pirksite su padėklu. Tai sumažins pasirinkimo ratą. Atkreipkite dėmesį į dušo kabinos matmenis, kad ji tilptų numatytoje vietoje ir nebūtų per ankšta maudantis. Taip pat numatykite, kokios durys – slankiojančios ar varstomos – labiausiai tiks.

Kokybiškos dušo kabinos

Jei nenorite greitu metu po dušo kabinos įsigijimo patirti papildomų išlaidų, verčiau investuokite didesnę sumą ir įsigykite patikimą bei kokybišką dušo kabiną. Kokybiška dušo kabina garantuos, kad artimiausiu metu nepatirsite nuostolių, tiek lietuviškos dušo kabinos padėklas, tiek sienelės bei durys bus patvarūs ir puikiai funkcionuos, o Jūs galėsite mėgautis prausimosi procesu.

Dušo kabina: su padėklu ar be jo?

Vienas esminių klausimų, kurį reikia apspręsti, renkantis dušo kabiną, ar pirksite ją su padėklu ar be. Dušo kabinas su padėklu įrengti nesudėtinga, tai vis dar populiariausias sprendimas. Jei norite dušo kabinos be padėklo, turite iš anksto jai paruošt vietą: į grindis įleisti trapą, padaryti hidroizoliaciją bei nuolydį iš plytelių. Dušo kabina be padėklo atrodo ženkliai estetiškiau, moderniau, o visa vonios erdvė vientisa.

Dušo kabinų varstymo tipai

Varstymo tipo pasirinkimą lemia ne tik Jūsų poreikiai, tačiau ir vonios erdvė. Todėl rinkdamiesi atveriamas duris, apsvarstykite, ar joms atverti užteks vonios erdvės. Vienos populiariausių – stumdomos dušo kabinos durys. Esminis privalumas – neužima papildomos erdvės. Trečias variantas – sulankstomos durys, puikiai tinkančios net pačioms mažiausioms vonioms ir paliekančios platų praėjimą į kabiną.

Mūsų partneriai