UAB "GRIUBNER"
8 37 33 25 30, +37068617939
info@griubner.lt

Įmonės „Griubner” siūlomų dušo kabinų stiklai ne tik gali būti padengti specialia NANO danga, kuri sumažina kalkių ir purvo sankaupas bei palengvina stiklų priežiūrą, tačiau ir skirtingų rūšių. Šiuo metu galite rinktis šių rūšių stiklus:

  • Matinius.
  • Skaidrius.
  • Raštuotus.
  • Tonuotus.

Be abejonės, tai, kokios rūšies stiklą rinktis, priklauso nuo dušo kabinos modelio ir bendro vonios kambario interjero. Skaidrus stiklas, žinoma, yra universalus ir neutralus variantas, kurį pasirinkę niekada neprašausite pro šalį. Renkantis tonuotą derėtų elgtis kiek atsargiau. Pastarasis gali būti kelių atspalvių: rudas, žalsvas ar pilkšvas, todėl svarbu atkreipti dėmesį į kitas vonios kambario detales, pagrindinius jo akcentus ir jų spalvas. Kad išlaikytumėte darnų vaizdą, būtina derinti interjero spalvas. Taip pat ir raštuotas stiklas gali derėti ne prie visų modelių dušo kabinų. Žinoma, daugiausiai įtakos šiam pasirinkimui turi individualus kiekvieno kliento skonis. Universalios formulės čia būti negali, tačiau prieš priimant galutinį sprendimą patariame dar kartą gerai apsvarstyti savo pasirinkimą.

Dušo kabinos ir kiti gaminiai

Savo veiklą vykdome jau ne vienerius metus, todėl gaminama produkcija nėra apribota vien dušo kabinomis. Tarp siūlomų gaminių galite rasti ir dušo sienelių, padėklų, tualeto ar kitos paskirties pertvarų. Mūsų klientai – tai ne vien fiziniai asmenys, galime padėti įrengti ir komercinės paskirties patalpas. Vietose, kuriose dažnai lankosi dideli klientų srautai, paprastai reikalinga ne viena ir ne dvi tualeto kabinos. Dėl šios priežasties dauguma vandens, ar panašaus pobūdžio pramogas teikiančių įstaigų, rūpinasi jų įranga. Vienas populiariausių sprendimų – tualetų pertvaros. Įmonės „Griubner” siūlomos tualeto pertvaros yra pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio, todėl yra lengvos ir nesudėtingai varstomos. Be to, durys savaime užsidaro, tad patalpose visada užtikrintas saugumas ir tvarka. Juk dažnai mažieji lankytojai neapsidairo ir nepastebi pravertų durų, todėl šis mechanizmas sumažins realią grėsmę ir padės išvengti traumų. Dar vienas šių sistemų privalumas – jos visos yra dvispalvės. Žaismingi ir stilingi deriniai pagyvins Jūsų turimų patalpų erdvę ir jose bus ne tik patogu, tačiau ir malonu būti.

Dušo kabinos su stumdomosiomis sistemomis

Varstomos dušo kabinos durys jau nestebina nė vieno. Tiesa, stumdomosios sistemos ne mažiau populiarios nei pastarosios, tačiau nuolatinė pažanga ir modernūs sprendimai prisideda prie vis įvairesnių modelių atsiradimo. Šiandien įmonė „Griubner” Jums gali būti pasiūlyta dušo kabina ne tik su įprastomis stumdomosiomis sistemomis, tačiau ganėtinai naujų sprendimų, pavyzdžiui, į abi puses stumdomas dušo kabinos duris ar net ne vieną, o dvi stumdomas sieneles. Pagrindinis mūsų tikslas – maksimalus Jūsų komfortas, todėl siekiame, kad kiekviena mūsų siūloma prekė prie to prisidėtų. Juk net toks paprastas dalykas, kaip galimybė patekti į dušą pro bet kurią pusę, prisideda prie kasdienio patogumo ir laisvės rinktis.

Dušo kabinos ir jų kaina

Daugeliui klientų kyla klausimas, nuo priklauso dušo kabinos kaina, nes pastarosios gali skirtis labai žymiai. Atsakymas išties paprasta. Pirmiausiai kaina priklauso nuo kolekcijos, iš kurios yra gaminys. Taip pat nuo medžiagų, iš kurių pagamintos dušo kabinos konstrukcijos, pasirinktos stiklų rūšies ir, žinoma, galiausiai dydžio. Juk logiška, kad didesni, nestandartiniai produktai, kuriuos pagaminti reikia daugiau laiko ir žaliavų, kainuoja brangiau. Tačiau visų „Griubner” siūlomų gaminių prekės yra palankios pirkėjui.

Produktų katalogas

Mūsų partneriai