UAB "GRIUBNER"
8 37 33 25 30, +37068617939
info@griubner.lt

Žinoma, tai, kad dušo kabina naudotis kur kas paprasčiau nei vonia, dar nereiškia, kad jai nereikalinga priežiūra. Ar galėtų būti kitaip. Juk šios konstrukcijos yra stiklinės, todėl prižiūrėti jas reikia itin atsakingai. Daugeliui tai gali sukelti baimę. Sklando mitai, kad dušo kabinos stiklų neįmanoma išblizginti, kad pastarieji nuolat apsivelia purvu ir aplimpa kalkėmis, kad reikia praleisti valandų valandas norint švariai juos nuvalyti ar dar blogiau, kad žmonės, įsirengę dušo kabinas, vengia jose maudytis, nes po maudynių reikia gaišti marias laiko, kol kabiną tinkamai sutvarkai. Visa laimė, kad tai tik mitas. Galime Jus patikinti, dušo kabinų priežiūra reikalauja dėmesio, tačiau tikrai nėra tokia sudėtinga, kokia gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ypač, kai dėl pažangių technologijų jau yra būdų, galinčių šį darbą dar labiau palengvinti, pavyzdžiui, moderni NANO danga.

Dušo kabinos

Eksterjero ir interjero tendencijos nuolat kinta, todėl visiškai nenuostabu, kad tai veikia ir vonios kambarį. Anksčiau, ko gero, nė vienas nebūtų galėjęs įsivaizduoti, kad laikui bėgant bus atsisakyta vonios. O kaip yra šiandien? Pastarosiomis dienomis karaliauja modernūs sprendimai, todel vonias vis labiau iš rinkos stumia dušo kabinos. Šiuolaikiški, įvairių dydžių ir formų, skirtingų atspalvių ir pačios netikėčiausios komplektacijos gaminiai matomi kone kiekviename vonios kambaryje. Pagrindinis dušo kabinos privalumas, lėmęs jos pranašumą prieš vonias – patogesnis naudojimas. Juk prieš lipant į šiltą vonią reikia atlikti krūvą darbų... Ją šveisti, prileisti vandens, nuolat stebėti ir tikrinti jo kiekį bei temperatūrą, o išsimaudžius dar kartą kartoti valymo procedūrą. Nuolat skubančiam ir laiko neturinčiam mūsų laikų žmogui tai išties nepraktiškas pasirinkimas. O štai naudotis dušo kabina juk kur kas paprasčiau. Įėjai, atsisukai vandenį ir mėgaujiesi šilta, per kūną tekančia srove kiek nori. Nei šveisti, nei stebėti. Šio amžiaus žmonės labiau nei ką kitą vertina komfortą ir racionalius sprendimus, todėl vis daugiau ir daugiau klientų renkasi dušo kabinas, o ne vonias.

Dušo kabina ir NANO danga

Daugeliui gali kilti klausimų, kas yra toji NANO danga. Vis dar didelė dalis vartotojų yra nesupažindinta su šia technologija. Iš tiesų NANO danga yra tokia medžiaga, kuria padengiami dušo kabinos (ir ne tik) stiklai. Estetinio jų vaizdo ši danga nepakeičia, tačiau priežiūrą tikrai palengvina. Ši unikali medžiaga sulaiko nešvarumus ir kalkes, tiksliau sakant, atstumia juos nuo stiklo ir išlaiko jį švarų. Taigi, jų priežiūra reikalaus dar mažiau Jūsų laiko, o tai reiškia, kad galėsite mėgautis dušo teikiamais malonumais nė negalvodami apie kabinos valymą.

„Griubner” dušo kabinos

Dušo kabinų asortimentas išties platus. Šiomis dienomis jas įsigyti galima bet kurioje miesto dalyje. O ką jau kalbėti apie interneto platybes, kurios tiesiog mirga nuo įvairiausių pasiūlymų. Štai čia ir susiduriame su problema – ką daryti, jei visi jie atrodo patrauklūs ir patikimi? Kaip išsirinkti patikimą pardavėją ir žinoti, kad jo siūloma produkcija išties kokybiška ir Jūsų nenuvils? Įmonė „Griubner” savo veiklą šioje srityje vykdo jau ne vienerius metus. Per juos sukaupėme ne mažai patirties ir ištobulinome gamybos procesą. Kasdien investuojame, kad mūsų klientus pasiektų tik aukščiausios kokybės gaminiai, kuriais jie būtų patenkinti ir džiaugtųsi tikrai ne vienerius metus. Būtent dėl šios priežasties rinktis mūsų dušo kabinas visada galite drąsiai.

Produktų katalogas

Mūsų partneriai